projekty eu


Liderem projektu jest Województwo Małopolskie, Ośrodek Rehabilitacji Narządu Ruchu „Krzeszowice” SPZOZ jest Partnerem projektu „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Medyczny 2.

Cel projektu:  rozwój usług zdrowotnych w zakresie zwalczania epidemii COVID-19 na terenie województwa małopolskiego. Działania projektowe koncentrują się na udzielaniu wsparcia podmiotom leczniczym oraz Regionalnemu Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie. Obecnie w projekcie jest 39 partnerów.


Projekt obejmuje m.in. zakup usług, sprzętów i wszelkich wyrobów medycznych niezbędnych do zapobiegania, diagnostyki i zwalczania koronawirusa SARS-CoV-2
na terenie województwa małopolskiego.

W ramach projektu zostaną zakupione: łóżka wraz z materacem, lampy bakteriobójcze, koncentratory tlenu, samobieżne maszyny czyszczące do powierzchni szpitalnych, bramka dezynfekcyjna oraz wyroby medyczne jednorazowego użytku.

Wartość projektu realizowanego przez Ośrodek Rehabilitacji Narządu Ruchu „Krzeszowice” SPZOZ wynosi 480 000,00 PLN i w całości dofinansowany jest z EFS.

Całkowite dofinansowanie projektu z UE w Województwie Małopolskim wynosi 69 334 161,18 PLN.

W ramach projektu zostały zakupione i dostarczone 9 lamp bakteriobójczych, 2 koncentratory tlenu, bramka dezynfekcyjna, 25 łóżek z materacem, 2 maszyny czyszczące oraz wyroby medyczne jednorazowego użytku (fartuchy, maski, rękawiczki):

rękawiczki rozmiar S
rękawiczki rozmiar M
rękawiczki rozmiar L
maszyna czyszcząca
maseczki ochronne
Łóżko szpitalne rehabilitacyjne
fartuchy
lampy bakteriobójcze2
koncentrator2
lampy bakteriobójcze1
koncentrator1

k

Bramka dezynfekcyjna
lampy bakteriobójcze

___________________________________________________________________________________________

ZOBACZ CO ZAKUPILIŚMY W RAMACH PAKIETU MEDYCZNEGO 1